فروش انواع تسمه

دنیای صنعت طاها با 23 سال سابقه کار (توليد و واردات انواع تسمه تایم یا تسمه تایمینگ, تسمه اپتی بلت Optibelt , تسمه تایم رابر یا تسمه تایم کنفی, تسمه تایم PU مدار بسته و باز با کناف سیمی, تسمه تایم مدار بسته سوراخ دار, تسمه تایم مگادین سیلور, تسمه تایم مگادین سیلور صنایع پتروشیمی, تسمه تایم مگادین سیلور صنایع نفت و گاز, تسمه تایم صنایع پتروشیمی نفت و گاز, تسمه انتقال نیرو, تسمه وی بلت v تسمه وی بلت V تک خط و تسمه وی بلت V به هم چسبیده, تسمه وی V شکل, تسمه دور متغیر, نوار نقاله دور متغیر, تسمه شیاری, تسمه نقاله و تمسه برزنتی, تسمه نقاله پی وی سی PVC , تسمه های پلی چاین, یا تسمه کربن دار (تسمه دلتا چان) POLY CHAIN , تسمه پلی چاین POLY CHAIN , نوار نقاله, تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله PVC , تسمه نوار نقاله PVC و تسمه نوار نقاله PU ساده, تسمه نوار نقاله پله دار و تسمه نوار نقاله پی وی سی پله دار) و دارا بودن کادر متخصص آماده ارائه خدمات به تمامی صنایع کشور می باشد.

دنیای صنعت طاها نماینده بزرگترین و با کیفیت ترین کارخانجات تولید تسمه پروانه های صنعتی، تسمه اپتی بلت Optibelt , تسمه تایم یا تسمه تایمینگ, تسمه تایم رابر یا تسمه تایم کنفی, تسمه تایم PU مدار بسته و باز با ناف سیمی, تسمه تایم مدار بسته سوراخ دار, تسمه تایم مگادین سیلور صنایع پتروشیمی نفت و گاز, تسمه انتقال نیرو, تسمه وی بلت V ,  تسمه وی بلت V تک خط و به هم چسبیده, تسمه وی V شکل,  دور متغیر, تسمه شیاری, تسمه نقاله و تمسه برزنتی, تسمه نقاله پی وی سی PVC , تسمه های پلی چاین یا کربن دار (دلتا چان) POLY CHAIN , تسمه اپتی بلت Optibelt , نوار نقاله, تسمه نوار نقاله PVC و PU ساده و پله دار در دنیا است.

اين شرکت همگام با پیشرفت صنعتی کشور و در جهت فراهم نمودن امکانات و تسهیلات ویژه محصولات تسمه اپتی بلت Optibelt , تسمه تایم یا تسمه تایمینگ, تسمه تایم رابر یا تسمه تایم کنفی, تسمه تایم PU مدار بسته , تسمه تایم PU مدار باز و تسمه تایم PU با ناف سیمی, تسمه تایم مدار بسته سوراخ دار, تسمه تایم مگادین سیلور, تسمه تایم مگادین سیلور صنایع پتروشیمی, تسمه تایم مگادین سیلور صنایع نفت و گاز, تسمه تایم صنایع پتروشیمی نفت و گاز, تسمه انتقال نیرو, تسمه وی بلت V ,  تسمه وی بلت V تک خط و تسمه وی بلت V به هم چسبیده, تسمه وی V شکل,  تسمه دور متغیر, نوار نقاله دور متغیر, تسمه شیاری, تسمه نقاله و تمسه برزنتی, تسمه نقاله پی وی سی PVC , تسمه های پلی چاین,  یا تسمه کربن دار (تسمه دلتا چان) POLY CHAIN , تسمه پلی چاین POLY CHAIN , نوار نقاله, تسمه نوار نقاله, تسمه نقاله PVC , تسمه اپتی بلت Optibelt , تسمه نوار نقاله PVC و تسمه نوار نقاله PU ساده, تسمه نوار نقاله پله دار و تسمه نوار نقاله پی وی سی پله دار به واحد های صنعتی کشور اقدام به اخذ نمایندگی برای واردات و تولید انواع تسمه پروانه های صنعتی و ماشینی نموده و باعث ارتقای سطح بهره وری صنایع کشور شده است.

انواع تسمه ها

تسمه های تخت

تسمه های تخت

تسمه انتقال نیروی تخت که بسته به نوع آن مقاوم در برابر سرعت ، قدرت و کشش بالا می باشد . اجزای تشکیل دهنده تسمه انتقال نیروی تخت شامل روکش بالایی که از جنس لاستیک آجدار و مقاوم به سایش میباشد و لایه پلی آمید یا نخ پلی استرو یا لایه پلی آمید به همراه نخ پلی استر می باشد که تسمه انتقال نیروی تخت را در برابر کشش و دورهای بالا مقاوم می کند و در هر عرض و طول که مورد نیاز مصرف کننده باشد قابل ارائه است. از تسمه انتقال نیروی تخت در صنایعی مانند نساجی ، ریسندگی و بافندگی ، کاشی ، سنگ ، سیم و کابل و غیره استفاده میشود.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های گرد

تسمه های گرد

تسمه راند، تسمه ای با سطح دایره ای است که بر روی پولی هایی که دارای شیارهای U شکل هستند،سوار می شوند که به صورت جوش یا بسط های فلزی به هم متصل می شوند. این شیارها که به صورت نیم دایره وجود دارند دارای سطح اصطکاک نسبتا زیادی هستند و معمولا کاربرد این مدل تسمه در مکان هایی است که اصطکاک از اهمیت چندانی برخوردار نیست. همچنین این شیار ها گشتاور را از طریق گوه انتقال می دهند و معمولا این مدل تسمه ها در زمان هایی استفاده می شوند که گشتاور نسبتا پایینی داریم. تسمه های دایره ای در سایز های مختلفی ساخته می شوند و شما می توانید با توجه به شماره تسمه و مدل آن به انتخاب نوع تسمه ی خود بپردازید.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های شیاری

تسمه های شیاری

تسمه های شیاری که به نام تسمه های شیاری Vشکل نیزشناخته می شوند در برابر تغییرات حرارتی و روغن مقاوم بوده و ضد الکتریسیته ساکن می باشد. تسمه های شیاری شامل تعدادی از شیارهای V شکل طولی هستمد که درکناریکدیگرقرارگرفته و تشکیل یک تسمه را میدهند. شکل Vاین تسمه ها ازیک ترکیب خاص لاستیک به اضافه الیاف مخصوصی می باشند که مقاومت بالایی را ایجاد می کند. کاربرد: تسمه های شیاری می توانندجایگزین انواع تسمه های سنتی رایج شده که به طور قابل ملاحظه ای هزینه عملیاتی را کاهش میدهند. مشخصه دیگر تسمه های شیاری ,عملکرد سبک و بدون لرزش آنها و عمر طولانی شان است.ارتفاع کوتاه این نوع تسمه باعث انعطاف پذیری بیشتر گشته و امکان استفاده درکارکردهای پرپیچ و خم را به آنها می دهد.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های وی شکل

تسمه های وی شکل

تسمه های شش گوش دربرابرحرارت و روغن مقاوم بوده وضدالکتریسته ساکن هستند. نخ درمرکز مقطع تسمه قرار گرفته و از این بابت تسمه از دو طرف قابلیت انعطاف دارد.این تسمه ها می تواند۵%حجم نیروی تعیین شده برای تسمه هایVشکل هم سایزراانتقال دهند. کاربرد : شکل خاص تسمه های شش گوش حرکت در مسیر Sمانندکه در آن دوطرف تسمه قادربه انتقال نیرو هستند,را ممکن میسازد.این نوع عملکرد,به خصوص در ماشین آلات کشاورزی و برای برخی کاربردهای صنعتی خاص استفاده می شود.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های گریپ دار

تسمه های آجدار

این نوع تسمه نقاله که بنام گریپ یا تسمه لانه زنبوری شناخته میشود در سه گروه میتوان دسته بندی نمود: گریپ لاستیکی پشت پلی استر گریپ لاستیکی پشت لاستیکی یا (Rubber) گریپ پی وی سی پشت پلی استر گریپ پی وی سی در صنایع غذایی و عمدتا" در بسته بندی موادغذایی مورد استفاده قرار میگیرد. گریپ لاستیکی پشت پلی استر در صنایع کارتن سازی و چاپ و بسته بندی که معمولا با دولایه منجید و گاه با سه لایه منجید و ضخامت بیشتری موجود است.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های تایمینگ

تسمه های تایمینگ

تسمه تایم وظیفه تغییر حرکت محرک هایی را بر عهده دارد که در آن زمان بندی اهمیت دارد. در هر زمانبندی با دو قسمت از پولی ها درگیر می شود، بنابراین نمی لغزند و قسمت مختلف این محرک باسرعتی ثابت حرکت می کند و یک رابطه ی مکانیکی مشخص را با توجه به زمان بندی ایجاد می کند. این ویژگی در ماشین های مکانیکی امروزی بسیار پر کاربرد است، برای مثال در تسمه تایمینگ خودروها با زمان بندی مشخص شروع به حرکت می کنند که اگر این زمان بندی جابه جا شود دچار برخورد سوپاپ ها با پیستون می شود. ازدیگر مزایا این محرک می توان گفت این زمان بندی باعث بوجود آمدن نیروها ، گشتاورها و شتاب های بزرگی می شود. مشخصات دندانه ها در تسمه تایم شبیه ذوزنقه می باشد. در دو طرف خطوط مستقیم هستند که باعث محدود شدن از دو سمت می شوند که البته این اتفاق باعث پیچدگی پولی ها نسبت به چرخدنده ها می شود.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های تایمینگ وی شکل

تسمه های تایم وی شکل

تسمه های وی بلت (V-belt) که در بین مصرف کنندگان تسمه های صنعتی بنام تسمه پروانه هم شناخته می شود ، از لحاظ فنی زیر شاخه ای از تسمه های انتقال نیرو یا انتقال قدرت می باشد .به این معنی که کاربرد اصلی این تسمه ها همانند دیگر تسمه های انتقال نیرو، انتقال دادن قدرت موتور دستگاه از غلطک یا فولی ثابت به یک غلطک یا فولی هرزه گرد در سمت دیگر است که این امر معمولاً با دورهای بالا اتفاق می افتد.مجموعه ی تسمه های پروانه (V-belt) بسیار گسترده و همچنین پرمصرف در تمام صنایع سبک و سنگین ، ماشین آلات کوچک و بزرگ می باشد.جنس تسمه های V-belt ترکیب لاستیک و نخ می باشد و مهمترین مشخصه ظاهری این تسمه ها سطح مقطع ذوزنقه ای شکل آنهاست .سطح مقطع تسمه های وی بلت دارای سایزبندی های استانداری است که با حروف انگلیسی M,A,B,C و.... نامگذاری شده اند و این سایزهای استاندارد در تمامی برندها و تولیدات ابعاد و اندازه های یکسانی دارند.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های شش گوش

تسمه های شش گوش

تسمه های شش گوش دربرابرحرارت و روغن مقاوم بوده وضدالکتریسته ساکن هستند. نخ درمرکز مقطع تسمه قرار گرفته و از این بابت تسمه از دو طرف قابلیت انعطاف دارد.این تسمه ها می تواند5%حجم نیروی تعیین شده برای تسمه هایVشکل هم سایزراانتقال دهند. کاربرد : شکل خاص تسمه های شش گوش حرکت در مسیر Sمانندکه در آن دوطرف تسمه قادربه انتقال نیرو هستند,را ممکن میسازد.این نوع عملکرد,به خصوص در ماشین آلات کشاورزی و برای برخی کاربردهای صنعتی خاص استفاده می شود.

مشاهده محصولات این شاخه

تسمه های نقاله

تسمه های نقاله

نوار نقاله در عبارت از دو کلمه نوار و نقاله ساخته شده است که عبارت نوارنشان از یک حلقه بسته دارد که به صورت پهن و عرض دار و انعطاف پذیر است که نقاله قابلیت نقل کردن جسمی یا جرمی را توسط نوار نشان می دهد که به آن تسمه نقاله نیز گفته می شوداین نوار دایما در حال کشش و انعطاف هست پس باید در برابر نیروهای کششی و خمشی استحکام کافی داشته باشد. نوار نقاله ها از دو بخش بلت و تجهیزات مکانیکی ساخته می شود

مشاهده محصولات این شاخه

استعلام قیمت تسمه


شما میتوانید قیمت انواع تسمه های موجود در بازار ایران را از طریق سامانه استعلام قیمت تسمه دنیای صنعت طاها به دست آورید

استعلام قیمت تسمه ها